Expriateľ sa jej pomstil skutočne drastickým a odporným spôsobom! Ako vyzerá dnes?

301

V dnešnej dobe je populárne zoznamovať sa s ľuďmi cez internet. Treba si však dávať pozor, pretože niekedy takýto spôsob môže byť nebezpečný. Svoje o tom vie aj žena z tohto príbehu.

Niektorí ľudia dokážu vymyslieť pomsty, ktoré by iných ani nenapadli. Pri rozchode býva ťažké prijať fakt, že sme stratili človeka, na ktorom nám záležalo. Niekedy nejde ani o smútok zo straty nášho partnera, ako o zranené ego, ktoré v kombinácii so závislými črtami osobnosti môžu spôsobiť tragédiu.

Zoznamovanie sa cez internet môže byť nebezpečné

Na začiatku vzťahu človek mnohokrát nedokáže úplne odhadnúť osobnosť človeka, s ktorým si začína. Ženy veľmi rady uveria pekným rečiam. Rady sa cítia ako stredobod pozornosti muža, s ktorým začínajú vzťah, avšak niekedy je dobré sa mať na pozore. 32 ročná modelka a moderátorka Katie Piper na svoju naivitu tvrdo doplatila.

Katie Piper

Na sociálnej sieti sa zoznámila s mužom, ktorý jej už na druhej schôdzke tvrdil, že je do nej zamilovaný. Tento muž začal Katie zahlcovať zamilovanými správami a mladej žene sa jeho správanie začalo javiť ako neprirodzené a podozrivé.

Čo sa potom stalo? Zistíte na nasledujúcej strane.

Pokračujte na nasledujúcu stranu.

Zdroj:mirror.co.uk