Žena chcela mať zadok ako Kim Kardashian: Po nevydarenej operácii si nemôže sadnúť a jej zadok vyzerá .. no posúďte sami…

1574

V dnešnej dobe sa ženy snažia vyzerať čo najlepšie, a tak často podstupujú plastické operácie. V tomto článku vám ukážeme ženu, ktorá tvrdo doplatila na zlý výber kliniky.

Začínajúca modelka Velislava Grigorieva si chcela zvýšiť rating a rozhodla sa podstúpiť plastickú operáciu svojho pozadia. Jej vysneným ideálom bola Kim Kardashian. Zákrok však dopadol tragicky a znetvorenej obete ostali len oči pre plač. Nie vždy sa vypláca túžiť po niečom, čo vám príroda skrátka nenadelila.

Výberom kvalitnej kliniky sa dá predísť možným problémom

Ruska Velislava chcela mať zadok ako Kim Kardashian, a preto sa rozhodla podstúpiť zákrok, pri ktorom jej boli do pozadia vložené umelé implantáty. Keďže ale chcela žena za každú cenu ušetriť, vybrala si tú najlacnejšiu a zrejme aj tú najhoršiu kliniku v krajine. Po operácii sa jej do pozadia dostal škaredý zápal, vďaka ktorému sa teraz nezvládne ani posadiť. Jej zadok navyše hyzdí hlboká rana a rad jaziev.

Fotografie po nepodarenej operácii nájdete na nasledujúcej strane.

Pokračujte na nasledujúcu stranu.

Zdroj:The Sun