Pamätáte si na chlapca, ktorý vo svojich DVOCH ROKOCH vyfajčil až 2 krabičky cigariet denne? Takto to s ním vyzerá po 7 rokoch!

652

Vidieť fajčiť dvojročné dieťa je naozaj šokujúce. Pred pár rokmi ľudí na celom svete šokovali fotky a videá dvojročného chlapca z Indonézie, ktorý denne vyfajčil až 2 krabičky cigariet!

Ľudia nechápali ako je to možné a tiež nerozumeli tomu, prečo s tým nič neurobia chlapcovi rodičia. Tomuto malému chlapcovi ostatní nedávali veľké šance a mysleli si, že jeho život sa rýchlo skončí. Chlapček má dnes deväť rokov a dokázal sa zo svojej závislosti dostať.

Skutočne fajčil jednu za druhou

Prvú cigaretu mu ponúkol vlastný otec, keď mal 18 mesiacov. Postupne sa stal závislým. Bol na tom tak zle, že keď nedostal svoju dennú dávku nikotínu, hádzal sa od zlosti o zem. Matka bola z neho zúfalá.

40 cigariet denne je obrovské množstvo, ktoré je príliš aj na dospelého človeka. Pri predstave, že toľko cigariet denne vyfajčilo malé, iba dvojročné dieťa človeka zamrazí. Ardi zo Sumatry je však bojovník a napriek jeho závislosti v útlom detstve sa dokázal zmeniť a začať žiť svoj život úplne inak.

Ako je to s ním teda dnes? Na to sa pozrite na ďalšej strane.

Pokračujte na nasledujúcu stranu.

Zdroj:Daily Star